bg_1
  • Slider 6

O nas

Zolwro-Baumeister jest producentem narzędzi wysokiej jakości o szerokim i wąskim zastosowaniu. Nasze narzędzia zadowolą malarzy, murarzy i tynkarzy i innych. Wyróżniamy się wsród reszty elastycznością, wysoką jakością obsługi i szybką reakcją na nowe trendy na rynku, co pozwala nam zachowując tradycję wprowadzać innowacyjne narzędzia, które pozwalają budowlańcom pracować znacznie szybciej i znacznie wygodniej. Z nami przyszłość narzędzi ręcznych!

zdislaw olejnik

Historia

Firma Zolwro-Baumeister została założona w 1980 roku przez Stanisławę i Zdzisława Olejników. Od tego czasu firma została zbudowana zgodnie z najwyższymi standardami najpierw we Wrocławiu, a następnie w roku 2003 firma przeszła przemianę z osoby fizycznej na spółkę z o. o. i rozszerzyła grono wspólników o udziałowców austriackich, którzy na bazie swojego ponad stuletniego doświadczenia w produkcji narzędzi ręcznych pomagają w utrzymaniu produkcji Zolwro na najwyższym światowym poziomie. W międzyczasie firma nabyła nieruchomość w Oleśnicy (30 km od Wrocławia), gdzie na 2500 m2 powierzchni produkcyjno-magazynowej produkuje artykuły murarskie, tynkarskie, malarskie i glazurnicze.

Zolwro-Baumeister Sp. z o. o. dostarcza swoje produkty do ponad 30 krajów na całym świecie m.in. do Polski, Stanów Zjednoczonych Ameryki, Ukrainy, Algierii, Maroka, Norwegii, Korei Południowej, Czech, Słowacji, Węgier, Niemiec czy Austrii i wielu innych.

bg_2